Yorumlarınız

Nişan Organizasyonu

24 Mayıs 2014 Esra - Hasan Metin
 

Nişanımızı bu eşsiz mekanda yaparken, ailelerimizle çok güzel bir akşam yaşadık.

Organizasyonda emeği geçen tüm personele teşekkür ediyoruz. 

Düğün Organizasyonu

2 Ekim 2014 Burcu - Ömer Öngür
 

Tek kelime ile mükemmel bir mekan. Hafizalardan silinmeyecek bir dügün oldu. Ozellikle tekin ajans gercekten cok basarili. Her animizda yanimizdaydilar ve buyuk destekleriyle her animiz ölumsuzlesti.

Kına Gecesi

24 Mayıs 2014 Nahide - Vedat Çelik
 

Sunulan hizmet, mekanın atmosferi, tarihi dokusu muhteşemdi. Masa düzeni kusursuz ve en önemlisi Sultan Sarnıçta size ekstra maliyetler çıkarılmıyor. İllaki olumsuz bir şey yazmak gerekirse dans pistinin küçük olması denilebilir. Hem bizim için hem de davetlilerimiz için unutulmaz bir düğün oldu. Tekrar Sultan Sarnıç çalışanlarına sonsuz teşekkürler :)

Nikah ve Düğün Organizasyonu

Sultan Sarnıç'ta hayatınızı birleştirmek çok romantik! 2012 Ocak ayında orada evlenmiştik. Kış düğünleri için çok uygun bir mekan. Mekanı dugun.com'da keşfetmiştik. Gözalıcı bir dekorasyona sahip. Yemekler doyurucu ve kaliteliydi. Çok ciddi indirimler yapmışlardı. Tercih ve isteklerinizi büyük ölçüde yerine getiriyorlar. Ama mesela konfeti patlatmamıza izin vermemişlerdi. Nikah töreninden önce çok güzel bir fotoğraf sunumu yapılmıştı. Herkesin görebileceği bir düzen olmuştu. Çok romantikti. Bu müzikli slayt gösterisini ve diğer fotoğraf çekimlerini anlaşmalı oldukları Tekin Ajans gerçekleştirdi..