SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Misafirlerimizden gelen sorular?

Otopark hizmetiniz var mıdır?

Sultan Sarnıç çevresinde uygun park yerleri bulunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimize, ücretli Vale hizmeti ile otopark imkanı sunulmaktadır.

Organizasyona ek olarak, ne gibi ek hizmetler sunulmaktadır?

Kampanyalar sayfamızda tüm ek hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. www.sultansarnic.com/kampanya

Masa, süsleme, konsept konusunda değişiklik yapabilirmiyiz?

Kampanyalar sayfamızda şamdan ve standart masa ve koltuk süslemelerini inceleyebilirsiniz, profesyonel kadromuz tüm farklı konseptlerde de hizmet vermektedir, örnek konsept tasarımızı inceleyebilirsiniz. Siz bizimle hayallerinizi paylaşın biz gerçekleştirelim.

Kına gecesinde ne gibi ek olanaklar sunulmaktadır?

Bayan fotoğrafçı, Müzik için bayan DJ, bayan fotoğrafçının yanında tüm garsonlarımız bayan olarak hizmet vermektedir. Yönetim dahil hiç bir erkeğin salona girmesine izin verilmemekte, girişte güvenlik eşliğinde konuklarınız için huzurlu bir organizasyon hizmeti sunulmaktadır.

Sarnıçta kolonlar görüşe engel olmakta mıdır?

Sultan Sarnıç içerisinde canlı video kaydı duvarlardaki perdelere yansıtılmakta, salondaki tüm konuklarımızın çok rahat pisti ve etkinliği izlemeleri sağlanmaktadır.

Yemek - Menü seçeneklerimiz nelerdir?

Etli ve Tavuklu menülerimizin tamamı ve aperatiflerimiz günlük olarak Sultan Sarnıç mutfağında özenle hazırlanmaktadır.Teklif formundan menü seçeneklerinizi seçebilirsiniz. Yetkililerimiz en kısasürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Kaç saatlik etkinlikler yapabiliriz?

Dizi ve film setleri gibi faaliyetler için gece-gündüz 24 saat hizmet verebilmekteyiz. Düğün, Nişan, Kına ve Sünnet gibi organizasyonlarımızda dört saatlik organizasyonlarla gündüz ve gece olarak hizmet verilmektedir. Gündüz 13:00 - 17:00 ve Gece 19:00 - 23:00 gibi iki organizasyon tercihi bulunmaktadır.

Düğün provası yapabilirmiyiz?

Organizasyonunuz profesyonel ellerde hazırlanmaktadır. Balkondan karşılama, Merdivenlerden eş zamanlı inma ve konuklarınızla selamlaşma gibi konularda düğün öncesi provalar yapılacak, yetkililerimiz sizlere rehberlik yapacaklardır. Düğünününüz öncesinde bir etkinliğimize sizi ve eşinizi misafir ederek Sultan Sarnıcın muhteşem atmosferini yerinde yaşamanızı sağlayabiliriz.

Sünnet ve mevlüt organizasyonumuz için kolonlardaki haç işaretlerini kapatabilirmiyiz?

Evet, 1600 yıllık tarihi Sultan Sarnıç içerisinde Bizans döneminden kalma Haç işaretleri bulunmaktadır, isteğinize göre üzerine bayrak ve flama konarak etkinliğiniz süresince kapatılabilmektedir.


** Sorularınızı haftaiçi mesai saatleri içerisinde ve haftasonları gece 23:30 a kadar "0 212 521 07 20" nolu telefona sorabilirsiniz. 24 saat İletişim formundan bize yazabilirsiniz.